Srdečné blahopřání novým inženýrkám a inženýrům
5. 6. 2026
David Nečas
S velkou radostí a hrdostí oznamujeme, že všichni studenti navazujícího magisterského studia našeho ústavu v letošním roce úspěšně složili státní závěrečné zkoušky a obhájili své diplomové práce. Získáním akademického titulu „inženýr“ (Ing.) tak úspěšně završili náročné dvouleté studium.
Všem novopečeným inženýrkám a inženýrům jménem celého ústavu upřímně gratulujeme k tomuto významnému úspěchu. Velice si vážíme jejich úsilí, pracovitosti a vysoké odborné úrovně, kterou v průběhu let na našem pracovišti prokazovali.
Do budoucí profesní kariéry i osobního života jim přejeme mnoho dalších úspěchů, stálou motivaci a hodně zdaru při překonávání nových výzev.